Kikelet Óvoda:

4125 Pocsaj, Árpád u.2.

Tel: 06/54 415-115

e-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási intézmény tagóvodája a Kikelet Óvoda. Óvodánk 1902. április 1-én nyitotta meg kapuit, azóta folyamatosan működik, rendezett, parkosított udvarral. 100 férőhelyes, jelenleg 85 gyermek jár intézményünkbe, 3 csoportba. 2009-től óvodánk akadálymentesített. A gyermekekkel  6 szakképzett óvodapedagógus, 1 pedagógiai asszisztens foglalkozik, 3 dajka segíti munkájukat, 2 óvodapedagógusunk fejlesztőpedagógusként foglalkozik a gyermekekkel. Óvodánk 15 éve a Lépésről-lépésre program szerint működik. Törekszünk a differenciált személyiségfejlesztésre ,az ingergazdag, nyitott óvodai környezetben számítunk a családok tevékeny együttműködésére, lehetőségeinkhez mérten támogatjuk a rászoruló családokat.

A magyar Soros alapítvány Modellintézménye címet kaptuk 1999-ben a gyermek és személyiségközpontú programokért. A kikeleti kerek-berek gyermekfesztivált 10 éve rendezzük meg minden év májusában, amin a környező települések óvodásai rendszeresen részt vesznek.

      Dolgozóink:

Demjénné Ványi Judit                 Óvodapedagógus, fejlesztőpedagógus

Gáti Lajosné                              Óvodapedagógus, fejlesztőpedagógus

Pálné Jónás Melinda                   Óvodapedagógus, óvodavezető

Somogyi Béláné                         Óvodapedagógus

Vajna Tamásné                          Óvodapedagógus

Demingerné Mácsi Ibolya            Óvodapedagógus             

Dán Antalné                              Dajka

Nagy Istvánné                           Dajka

Szabó Erzsébet                          Dajka

 Kikelet Óvoda